Ajalugu

Hedera Eesti OÜ asutati 2005 aastal, oma esimese e-poe ja e-kaartide veebikeskkonna www.kingid.ee avasime 2007 aastal. Pakkusime kingituste valmislahendusi naistele, meestele, lastele ning ettevõtetele. Olime turul esimene ettevõte, kes hakkas koostööd tegema ilusalongide, SPA-de ja vaba-aja ürituste korraldajatega, pakkudes müügiks nende kinkekaarte. 2009 aastast jäi lehekülg toimima vaid e-kaartide keskkonnana, olles üks suuremaid sellelaadseid lehekülgi Eestis. Tänaseks on meie e-kaartide vahendusel tervitusi saanud miljoneid adressaate.

www.kingid.ee on Hedera Eesti OÜ e-poe ja e-kaartide saatmise keskkonna nimetus. 2017 aastast on www.kingid.ee tagasi veebipoena, kuid seda teistsugusemal kujul kui varem. Varasema tuttava  tumepunase kujunduse asendasime uudse sinise kujundusega, et muutused paremini esile tuleksid.  Meie uuendatud e-pood pakub erinevaid tööstuskaupu, mis on kategooriate ja hooaegadena  lahterdatud.  Jätkuvalt leiate meie valikust kaupu loomulikult ka tähtpäevadeks, kuid seda mitte peamiselt enam.  Võrreldes varasemaga laiendasime oma kaubavalikut ning meie kaubavalik on nüüd veelgi põnevam.


Käesolevast aastast on Hedera Eesti OÜ tegutsev veel hulgikaubanduse valdkonnas, pakume erinevaid kodukaupu ja tekstiilitooteid. Froteerätikute ning teiste tekstiilide segmendis oleme peamiselt hulgimüüjad ning maaletoojaks erinevatele toodetele. Meie koostööpartneriteks on erinevad tehased üle maailma ning seetõttu saame pakkuda just teie soovidele vastavaid tooteid.