Delivery Information

Tellimused toimetame kohale kullerfirmadega ning nende teenustega saate tutvuda alljärgnevalt:


Omniva pakiteenus

Saadetis edastatakse Tellija poolt näidatud aadressile, paki saab kätte elukohajärgsest postiasutusest. Saadetised millede maksimaalsed mõõtmed on kuni 230x330x20mm, toimetatakse otse Tellija postkasti. Paki saab kätte ainult paki tellinud isik  isikut tõendava dokumendi alusel. Paki kättesaamine on seotud postiasutuse lahtioleku aegadega.

  • Omniva pakiautomaat

Tellija määrab tellimust tehes ära, millisesse Omniva pakiautomaati ta kaupa soovib. Omniva pakiautomaadi teenus on sobilik neile, kes eelistavad olla ajast sõltumatud. Pakiautomaatidele on juurdepääs ööpäevaringselt. Omniva pakiautomaadid asuvad välitingimustes, sellega tuleks arvestada eriti talvisel ajal. Täpse Omniva pakiautomaatide loetelu leiate Omniva kodulehelt või tellimuse aknas tellimust tehes.

  • Omniva kullerteenus

Kui soovite, et pakk toodaks teile koju või soovitud aadressile, siis on kullerteenus just õige valik. Tellimus tuuakse kohale tellimuses näidatud aadressile.  • Itella Smartpost pakiautomaat

Pakiautomaadid asuvad sisetingimustes suuremates kauplustes ning kaubanduskeskustes. Itella Smartpostiga saadetud pakid hoiustatakse toatemperatuuril. Juurdepääs pakiautomaatidele on vastavalt kaubanduspinna lahtiolekuaegadele. Täpse Itella Smartposti pakiautomaatide loetelu leiate Itella kodulehelt või tellimuse aknas tellimust tehes.